AÖL kayıt yenileme nasıl yapılır 2022? AÖL sınavları ne zaman? AÖL kayıt yenileme ders seçme ekranı

Leila

Global Mod
Global Mod
AÖL kayıt yenileme nasıl yapılır 2022? AÖL sınavları ne zaman? AÖL kayıt yenileme ders seçme ekranı

AÖL ders seçme işlemleri başladı. AÖL ders seçiminin yanında öğrenciler AÖL 2.dönem sınavlarının yapılacağı tarihi merak ediyorlar. Açık Öğretim Lisesi, ders seçim işlemlerinin tamamlanacağı tarih açıklandı. Peki AÖL ders seçimi ne zaman bitecek, nasıl yapılır? AÖL 2.dönem sınavları ne zaman 2022, kayıt yenileme tarihleri nedir?

AÖL İLK KAYIT VE KAYIT YENİLEME NE ZAMAN?

Açık Öğretim Lisesi 2021-2 Dönemi ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemleri 27 Aralık 2022- 11 Şubat 2022 tarihleri arasında yapılacak.

Halen örgün eğitimde e-Okulda aktif olarak kayıtlı olan öğrencilerin e okul sistemi üzerinden dönem atlatma işlemlerinin 4-6 Şubat 2022 tarihleri arasında yapılacağından, söz konusu öğrencilerden Açık Öğretim Lisesine geçiş yapmak isteyenlerin yeni kayıt iş ve işlemleri 07 Şubat 2022 - 11 Şubat 2022 tarihleri arasında yapılacaktır.

AÖL GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

AÖL DERS SEÇİMİ NASIL YAPILIR?

AÖL ders seçimi ile ilgili yapılan duyuruda AÖLD ders seçme işlemlerinin başladığı ve 12 Şubat tarihinde sona ereceği belirtildi.

Halk eğitimi merkezi müdürlükleri ve yüz yüze eğitim kurumlarında yoğunluk oluşmaması adına, kayıtlar tüm öğrenciler için 11 Şubat 2022 tarihi mesai bitimine kadar uzatılmıştır.

AÖL 2.DÖNEM SINAVLARI NE ZAMAN?

AÖL 2.dönem sınavları mart ayında yapılacak. Kesin tarihler belli olunca haberde yer alacak.
Haber sitelerinden alıntıdır.