Gölcük'te 400 sporcu ödüllendirildi

Ethereum

New member
Gölcük'te 400 sporcu ödüllendirildi
2023-2024 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları 2.Lig (Mahalli) yarışları ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, Gölcük Belediyesi, Gölcük Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen ’'Ulusal Egemenlik Futsal, Futbol, Voleybol, Dart, Bocce Turnuvası''Ortaokul ve Liselerarası 5 branş 10 kategoride toplam 400 sporcu/öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi. Dereceye giren sporcular ödüllendirilmiştir, sporculara ödüllerini Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Karadağ, Gölcük Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sayın Hasan Ceyhan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdülhalik Köse, Vedat Sever ve Okul Müdürleri tarafından takdim edildi. İşte dereceye giren branş kategori ve okullar;FUTSAL Yıldız Erkekler kategorisinde dereceye giren Takımlar1.Kocatepe Ortaokulu2.Kavaklı Adem Başoğlu Ortaokulu3.Uğur Mumcu Ortaokulu FUTBOL Küçük Erkekler kategorisinde dereceye giren Takımlar1.Kavaklı Adem Başoğlu2.Ömer Seyfettin Ortaokulu3.Ulaşlı Nuri Bermek OrtaokuluYıldız Erkekler kategorisinde dereceye giren Takımlar1.İhsaniye Ortaokulu2.Uğur mumcu Ortaokulu3.Ömer Seyfettin Ortaokulu VOLEYBOL Yıldız Kızlar kategorisinde dereceye giren Takımlar1.Nazif Tokgöz Ortaokulu2.Kavaklı Adem Başoğlu Ortaokulu3.İhsaniye Ortaokulu DART Yıldız Kızlar kategorisinde dereceye giren Takımlar1.Melisa Nur Eroğlu-Ömer Seyfettin Ortaokulu2.Gamze Alma-Dumlupınar Ortaokulu3.Gamze Yiğit-Ömer Seyfettin Ortaokulu Yıldız Erkekler kategorisinde dereceye giren sporcular1.Mahsun Gövez-Dumlupınar Ortaokulu2.Furkan Aydın-Ömer Seyfettin Ortaokulu3.Halil Tutal-Dumlupınar OrtaokuluGenç Kızlar kategorisinde dereceye giren sporcular1.Hümeyra Çınar-Şehit volkan Tantürk A.L2.Cemre Yağmur Tarcan-Gölcük Fen Lisesi3.Dilara ÖztürkGenç Erkekler kategorisinde dereceye giren sporcular1.Ahmet Kerem Kavallıoğlu-Gölcük İhsaniye Anadolu L.2.Abdurrahman Aldress-Adnan Menderes İmam Hatip L.3.Yusuf Özgün- Adnan Menderes İmam Hatip L.BOCCEGenç Kızlar kategorisinde dereceye giren Takımlar1.Gölcük Anadolu Kalkınma Vakfı Kız Meslek L.2.Gölcük Fen Lisesi3.çakabey Anadolu LisesiGenç Erkekler kategorisinde dereceye giren Takımlar1.Gölcük Fen Lisesi2.İhsaniye Anadolu Lisesi3.15 Temmuz Şehitleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Haber sitelerinden alıntıdır.