Kamil Şirin Babaocağında

Ethereum

New member
Kamil Şirin Babaocağında
İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Mehmet Kamil Şirin'e Gölcük'teki çalışmaları esnasında Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı ve yönetimi eşlik etti. "15 MAYIS'IN ŞAFAĞINDA TÜRKİYE YENİDEN NEFES ALACAK"Başkan Aynacı "Seçim sürecine doğru, çalışmalarımız hız kazanırken, milletvekili adaylarımızın tanıtım ziyaretlerinde kendilerinin yanında oluyoruz.Kavgadan ve nefretten beslenen siyaset anlayışını bitirecek bir anlayışla sahadayız. Kadim devlet anlayışımızdan aldığımız bir miras var. İşte o vizyonu gözeterek, hakkı hakka teslim eden bir anlayışla milletimize yaklaşıyoruz.Kocaeli Milletvekili Adayımız, İlçemizin kıymetli evladı Sn. Mehmet Kamil Şirin bey ve ilçe yöneticilerimizle teravih namazı sonrası Nüzhetiye köyünde bir araya geldik. Biz, alışılmış siyasetçilerden olmayacağımızı söylemiştik. Masa başlarında, küçük lobilerde, kıyılarda köşelerde siyaset yapar gibi davranmayacağımıza hep söz verdik . Sokakta olacağız, milletimizin gözünün içine bakacağız, dedik. Biz bu anlayışla bir olup, sandıklarda geleceği birlikte kucaklayacağız. İnsanlara bağırıp çağırarak, o Fetöcü bu terörist diye suçlayarak, toplumda kin ve nefret tohumları ekerek, seçim kazanabileceğini zannediyorlar. Bayram gelmiş neyi me?Eğer sen 3 lira olması gereken soğanı 30 liraya alıyorsan,50 lira olması gereken eti 400 liraya alıyorsan,30 lira olması gereken peyniri 200 liraya alıyorsan;bunun sorumluları bellidir. Milletimiz sokaklarda diyor ki, "Bayram gelmiş neyime?" İnsanlarımızı umutsuzluğa, mutsuzluğa sürüklediler. Geçtiğimiz gün, 2023 Seçim Beyannamesini açıkladı İYİ Partimiz...Anketlerin sonuçları gösteriyor ki, yükselişimiz sürüyor. 15 Mayıs'ın şafağında tarih yazacağız "dedi. Biliyorum Nüzhetiye evladına sahip çıkarİYİ Parti Kocaeli Milletvekili adayı Av. Kamil Şirin " İnsanın kendi evinde kendini tanıtması çok kolay değil. Kısa ve net olan ben sizin öz evladınızım. Evladınıza sahip çıkmanızı istiyorum. İlçe Başkanımız projelerimizi anlattı. Ben ise Hukuk insanı olarak ülkemizin insanlar arasındaki Adalet duygusunun yeniden yapılandırılması adına evladınız olarak destek istiyorum. Hukuk insanı olarak Adaletin ve Hukuk'un olmadığını görmek beni gerçekten çok üzüyor. Adalet ve Hukuk siyasetin tekeline terk edilemez. Böyle olursa vatandaşlar arasında ayrım körüklenir, adalet duygusu yok, buda infiale yol açar. O yüzden Hukuk insanı olarak siyasete atıldım. Bu dönem de sayın Genel Başkanımız Meral Akşenere destek olmak, onunla yol yürümek adına bende taşın altına gövdemi koydum. Tek adam rejiminin yol açtığı tahribatı onarmak hepimizin görevi, ben hayatım boyunca verilen hiçbir görevden kaçmadım, kaçmayacağım. 15 Mayıs sabahı mutlu, gülen yüzler görmek üzere yola çıkan herkesi İYİ Parti çatısı altında siyaset yapmaya, Millet İtifakına destek olmaya davet ediyorum. Biliyorum Nüzhetiye evladına sahip çıkar. Nüzhetiyeli Kamil'de Nüzhetiye'ye, Nüzhetiyeliye sahip çıkar. Geçmiş geleceğin habercisidir. Kendi köyümde, kendi evimde akrabalarımla yola çıktım, Allah mahçup etmesin" dedi.

Haber sitelerinden alıntıdır.